Informacioni sistem učenika pušten u rad!

 

Dragi pratioci naše stranice,

 

Zadovoljstvo nam je da vam prezentujemo najnoviju inovaciju u kreiranju kvalitetnije komunikacije između učenika (roditelja) naše škole i nas. Kako se trudimo uvijek ponuditi najbolje uslove za muzičko obrazovanje naše djece tako smo, prije nekoliko dana, pustili u rad jedinstveni informacioni sistema učenika. Sve informacije poput trenutnog stanja semestra, rezultate sa ispita, pregled izostanaka, raspored časova i sl. od sada naši učenici (roditelji) mogu pratiti od kuće ili sa bilo kog drugog mjesta putem ovog sistema.

 

Video tutorial i detaljnije objašnjenje o svemu što nudi informacioni sistem učenika možete pogledati u nastavku.

 

 

Vaš basics team

Please reload

Istaknute objave

MUZIKOM PROTIV BARIJERA, TV emisija Basics škole

08.07.2020

1/7
Please reload

Prethodne objave
Please reload

Arhiva
Please reload