top of page

Čarlijeva novogodišnja predstava

Ako ste mislili da je ono što smo najavljivali prethodnih dana sve što smo vam pripremili u ovom prazničnom decembru - varate se! :) U petak 27.12. u 12h naši učenici/ce sa Odsjeka za muzički teatar i Odsjeka za balet nastupaju u Čarlijevoj novogodišnjoj predstavi koju je pripremila naša nastavnica Mirela. Organizator predstave je JU Osnovna muzička škola "Mladen Pozajić".


Svake godine muzikom, glumom i plesom učenici/ce JU Osnovna muzička škola "Mladen Pozajić" mališane uvode u muzički svijet i na taj način im predstavljaju različite instrumente koje mugu učiti u osnovnim muzičkim školama. Ove godine Charlie Chaplin sa svojom asistenticom djeci postavlja različite zadatke kako bi Djed Mraz došao i obradovao ih poklonima, a u postavljanju zadataka će im pomoći i učenici/ce naše škole. Igrom asocijacije kroz slušanje i gledanje zadataka, kao i igrom pantomime djeca odgovaraju na zadatke uz smijeh i dobru zabavu.


Vidimo se u Sali srednje muzičke škole, na adresi Josipa Štadlera 1. Ulaz je besplatan!

bottom of page