Hor naše škole u baletu "Krcko Oraščič" u NPS

30.01.2020

Ponosni smo jer možemo podijeliti sa vama vijest da je hor naše škole dobio privilegiju biti dijelom profesionalne baletne predstave "Krcko Oraščić" u Narodnom pozorištu Sarajevo zajedno sa drugarima iz JU Osnovna muzička škola "Mladen Pozajić". Naši učenici i učenice su već odavno naši anđeli koji nas čine sretnima i ponosnima, a danas i sutra sa početkom u 19:30 sati biće u toj ulozi i na daskama Narodnog pozorišta. Hvala direkciji baleta i direkciji marketinga Narodnog pozorišta Sarajevo na ukazanom povjerenju. Posebne zahvale upućujemo našim nastavnicama Mariji Ivančević - Stipić, Mireli Jusić Dreković i Vanji Danilović koje su pripremile hor.

 

KLIKNI ZA VIŠE INFORMACIJA (web stranica Narodnog pozorišta Sarajevo)

 

 

 

 

Please reload

Istaknute objave

MUZIKOM PROTIV BARIJERA, TV emisija Basics škole

08.07.2020

1/7
Please reload

Prethodne objave
Please reload

Arhiva