top of page

Nakon završenog obrazovanja u Basics školi, nastavljaju školovanje u srednjoj muzičkoj školi


Tea Sejmenović (lijevo) 👩‍🎓 i Ema Durić (desno) 👩‍🎓 završile su svoje četvorogodišnje obrazovanje u Basics školi, na Odsjeku za pjevanje, te uspješno položile prijemni ispit u Srednjoj muzičkoj školi Sarajevo gdje će dalje nastaviti svoje muzičko obrazovanje. Ema je upisala Odsjek za solo pjevanje, a Tea je upisala Odsjek za muzičara općeg smjera. Ponosni smo na naše učenice! 🥰⠀ Inače, svake godine učenici/ce koji završe obrazovanje u Basics školi, uspješno polažu prijemne ispite 🥇 i nastavljaju svoje obrazovanje u srednjim muzičkim školama. ⠀
Hana Guska (lijevo) 👩‍🎓 završila je svoje četvorogodišnje obrazovanje u Basics školi, na Odsjeku za muzički teatar. Hana Pervan (desno) 👩‍🎓 završila je osnovni nivo na Odsjeku za muzički teatar u trajanju od dvije godine, te će nastaviti svoje obrazovanje na naprednom nivou. ⠀Naše učenice su u školskoj 2019/2020. godini završile svoje dugogodišnje obrazovanje u Basics školi te stekle diplome koje im ovaj put, nažalost, nismo mogli uručiti pred publikom koja gromoglasno aplaudira, onako kako to zaslužuju, ali smo ipak organizovali malo druženje u školi i uručili im zaslužene diplome. Pogledajte prilog o tome.

bottom of page