top of page

Bogatiji smo za dva nova školska instrumenta!

Divno je imati prijatelje na koje možeš računati! ⁣

Naša škola je nedavno sprovela donatorsku akciju "Trebamo dva instrumenta" i uz pomoć prijatelja i roditelja učenika/ca uspjeli smo obezbijediti sredstva kojim smo kupili novu flautu i novo violončelo. ⁣

Ovim smo upotpunili našu kolekciju školskih instrumenata, a ova dva instumenta dobro će doći jednom učeniku i jednoj učenici koji nisu u mogućnosti imati vlastiti instrument. ⁣

Sredstva za kupovinu flaute donirao nam je PU Dječji vrtić "Sveta Obitelj" Stup na čelu sa ravnateljicom sestrom Katom Ostojić. ⁣

Sredstva za kupovinu violončela donirala nam je Franjevačka klasična gimnazija - Visoko na čelu sa ravnateljem Fra Ivanom Nujićem.⁣

Ostali donatori i roditelji naših učenika/ca koji su se priključili akciji su: Ajna Hukić Kilalić, Ana Vrebac, Fernala Banjac, Jasna Pervan, Larisa Đozo Mulalić, Lejla Hadžić, Lejla Rašidagić, Marko Mrkić, Matea Gučić, Mirjana Maunagić, Nermina Hodović, Vedran Bashoski, Zana Matić, Zlatko Ćufurović i Željko Vuković.⁣

Hvala vam dragi prijatelji. ⁣


Comments


bottom of page