top of page

Danas počinje 7. "Dječiji sajam" u produkciji naše škole

🎶 DANAS POČINJE 7. DJEČIJI SAJAM! Vidimo se danas i sutra na našem štandu u dvorani Mirza Delibašić od 9:30 do 18:30 sati gdje će svi posjetioci moći dobiti informacije o upisu, a djeca će moći probati svirati neke od muzičkih instrumenata. ⁣🎵 Naši učenici/ce i njihovi nastavnici/ce su spremili mnoštvo tačaka koje će predstaviti u festivalskom dijelu programa, a hor naše škole otvoriće sajam danas u 10 sati izvođenjem himne festivala Dječji sajam Kids Fair naziva "Kao ti i ja", koju je napisao naš direktor i osnivač Đorđe Jovančić. ⁣

⛸ U sklopu aktivnosti povodom proslave 10 godina od osnivanja, naša škola je obezbijedila svim posjetiocima sajma besplatno klizanje na klizalištu ispred našeg štanda. ⁣

⁣⁣

🌼 Vidimo se!⁣⁣⁣⁣⁣⁣

⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Comments


bottom of page