top of page

Naše učenice Blanka i Majra predstaviće se na Đurđevdanskom festivalu dječije pjesme 2022

Naše učenice sa Odsjeka za pjevanje Blanka Bojić i Majra Maljević predstaviće se na ovogodišnjem Djurdjevdanski festival dječije pjesme u Banjoj Luci 13. maja u direktnom televizijskom prenosu na RTRS. ⁣

Pjevaju u duetu pjesmu "Pravi frend" za koju muziku, tekst i aranžman potpisuje osnivač i direktor naše škole, Đorđe Jovančić koji se ove godine vraća na festival kao autor nakon dugogodišnje pauze. ⁣

Ponosni smo na Blanku i Majru koje su prošle audiciju i ušle u finalnu selekciju festivala. Čestitamo i njihovim nastavnicama Adelisi Saračević i Mini Petrović. ⁣

Bravo i za hor naše škole, pod mentorstvom nastavnice Mine Petrović, koji je snimio horske dionice i time uljepšao pjesmu onako kako to samo dječiji glasovi mogu.⁣


Video potpisuje Marko Jovančić.⁣

Uskoro više informacija. ⁣

Comments


bottom of page