top of page

Nastup naših učenika/ca na eventu udruženja Srce za djecu oboljelu od raka u Vijećnici

Naši učenici Viktor Stipić (Odsjek za flautu, u klasi nastavnice Rubine Ramović), Elli Kristić (Odsjek za klavir, u klasi nastavnika Marka Stojanovića) i učenica Ajna Bešić (Odsjek za klavir, u klasi nastavnice Ive Pašić) svirali su 15. marta u sarajevskoj Vijećnici i svojim nastupom uveličali važan događaj u organizaciji naših prijatelja, Udruženja Srce za djecu oboljelu od raka, Američke trgovačke komore u BiH i Udruženja Iskra iz Banja Luke.⁣⁣

Riječ je o događaju koji je imao za cilj promociju veoma važne akcije prikupljanja sredstava za nabavku medicinske opreme za hematoonkološke odjele u Mostaru, Tuzli i Banja Luci, a koji će imati za cilj poboljšati bolničke uslove za liječenje djece oboljele od malignih bolesti. Ujedno, AmCham je na ovaj način proslavila i svoj 20. rođendan.⁣⁣

⁣⁣

Hvala organizatorima na pozivu. Bilo nam je zadovoljstvo dati naš skromni doprinos ovako važnom događaju.⁣⁣

⁣⁣

#basicsskola #basicsskolajecistaljubav #srcezadjecu #srcezadjecuoboljeluodraka #sarajevskavijecnica

bottom of page