top of page

Proljećni koncert učenika/ca instrumentalnih odsjeka (April 2023)

Predstavljamo vam 📸 Foto reportažu sa 🌸 Proljećnog koncerta 🌸 učenika/ca instrumentalnih odsjeka naše škole koji je održan 6. aprila u koncertnoj sali "Cvjetko Rihtman" u Sarajevu.⁣ ⁣

Ovim koncertom smo otvorili sezonu takmičenja učenika/ca muzičkih škola, a naši učenici/ce pokazali su sve ono na čemu su vrijedno radili sa svojim nastavnicima/cama tokom drugog semestra školske 2022/2023. godine.


Gošće konerta bile su učenice Blanka Bojić i Majra Maljević sa Odsjeka za pjevanje u klasi nastavnice Adelise Saračević.⁣ ⁣


👏🏻 Čestitamo našim učenicima/cama na uspješnom koncertu, kao i našim nastavnicima i nastavnicama iz čijih klasa učenici/ce dolaze: ⁣ Andrej Gradina (gitara), Azur Kasapović (gitara), Iva Pašić (klavir), Kristina Lazić (klavir), Larisa Horić (violina), Lidija Obrenović (violončelo), Marija Mastilo (klavir), Marko Stojanović (klavir) i Rubina Ramović (flauta).⁣ ⁣


Do sljedećeg koncerta uživajte u fotografijama. ❤️⁣ ⁣Cijeli album možete pogledati klikom na OVAJ LINK.


コメント


bottom of page